Ваша корзина:
0 Товари
Вартість: €0.00

0 Товар
€0.00
Корисні поради Пральні машини Переклад технічних термінів, що використовуються на німецьких пральних машинах

Каталог товарів

Розділ завантажень

Реклама

Зарас на сайті

На даний момент 185 гостей на сайті

ВхідОстанні повідомлення

Forum offline

Останні продані товари

pralka_privileg_10508.jpg

 

Харьков Онлайн Яндекс цитирования Счетчик PR-CY.Rank Каталог сайтов Всего.RU Goon Каталог сайтов Доски объявлений DeloNet
Бытовая техника

Сайти партнери

НИКА-Православный молодежный сайт   Православна Здолбунівщина   Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Переклад технічних термінів, що використовуються на німецьких пральних машинах

Переклад термінів на німецтких пральних машинах    Пральні машини з Німеччини стали дуже популярними. Це закономірно, тому, що дешева пральна машина може за три роки вкритись іржою, тим часом машини таких брендів як Miele, AEG, Bosch чи Siemens Буде виглядати як нова, якщо за нею доглядати. Не будимо детально розглядати чому так відбувається, тому, що в цій статті ми хотіли б допомогти тим користувачам, які мають в користуванні пральну машину з німеччини але не вміють нею користуватись або не знають всіх термінів. Якщо ви не знаєте як перекласти слова на пральній машині, то ця інформація стане вам у пригоді. Нижче приведена таблиця слів, які використовуються  на німецьких пральних машинах.

 


ТермінПерекладТип тканиниПоясненняСимвол


Програми по типу прання


 

Kochwasche

Виварювання Міцні вироби з хлопку та текстильні вироби сильного та середнього забруднення. Інтенсивна програма для прання постільної білизни або інших виробів з міцних натуральних тканин, а також інших виробів, сильно забруднених, які дозволяється виварювати.
 
 

Buntwasche

Кольорове прання Кольорові вироби з текстилю та хлопку сильного та середнього забруднення. Відрізняється від програми виварювання тільки температурою. Виварювання може відбуватись при температурі від 60 до 95 градусів, а кольорове до 60 градусів. Використовується для прання сильно та середньо забруднених речей з міцних тканин.
 
 

Pflegeleicht

Легке прання Делікатні тканини з текстилю, вироби з синтетичних тканин середньго та легкого забруднення.
 
Використовується для прання футболок, сорочок, нижньої білизни, синтетичні речі, що не потребують особливого догляду.  

Fein / Feinwasche / Seide

Делікатне прання / Шовк Вироби з шовку, сатину, синтетики слабого забруднення, що потребують особливого догляду. Особливо делікатне прання використовується для делікатних речей слабого забруднення. Цю програму використовують для прання гардин, тонкої делікатної білизни та інших делікатних речей слабого забруднення
 
 

Wolle

 

Шерсть Сама делікатна програма програма для прання виробів з шерсті, кашеміра, мохера серенього та слабого забруднення. Саме делікатне прання, для речей з шерсті. Дозволяється завантаження не більше половини від максимально дозволеного. На цій програмі також можна прати речі, на яких стоїть значок ручного прання. Пральна машина набирає максимальний рівень води і дуже делікатно їх перевертає не виймаючи з води, за рахунок чого виходить суперделікатне прання.
 
 

Процеси виконання програм

Vorwashe /
mit Vorwashe /
ohne Vorwashe

Замочування /
з Замочуванням /
без Замочування
Додаткова програма перед основним пранням, зазвичай хвилин 20 та можна використовувати для всіх тканин крім шерсті. Використовується для прання дуже забруднених речей або для прання постільної білизни. Максимальна температура на замочуванні 40 градусів, навіть якщо активована програма на 95 градусів. Після замочування зливається пральна суміш і набирається нова порція води і нова порція порошку для основного прання, яке відбувається на виставленій температурі.
 
 

Einweichen

Розмочування Тканини з хлопку та текстилю.
 
Програма для речей, яким потрібно багато часу, щоб розмочитись. Те саме, що й замочування але відбувається набагато довше, або є окремою програмою.  

Waschen

Прання Програма основного прання для всіх типів тканин    

Haupwasche

Основне прання Програма основного прання для всіх типів тканин    

Spulen

Полоскання      

Extraspulen

Екстра полоскання      

Spulstop

Зупинка з водою перед кінцевим віджимом Використовується для конденціонерів і ополіскувачів, а також для відключення кінцевого віджиму при пранні делікатних речей. Це є кінцевою програмою. Для того, щоб віджати речі, чи відкачати воду необхідно вибрати відповідну програму. Вода в барабані не є причиною поломки помпи, це необхідно для деяких конденціонерів.  

Starken

Підкрохмалювання Кінцеве полоскання, на якому машина забирає конденціонер, опопліскуач або крохмаль. Використовується для всіх типів тканин.    

Kurzschleudern

Короткий віджим Використовується на легкому та делікатному пранні для делікатних речей. Ця програма по часу займає приблизно 2-3 хвилини на невеликих обертах.  

Schleudern /

Endschleudern

Віджим / Кінцевий віджим      

Abpumpen

Помпа відкачування   Може використовуватись як окрема програма для відкачування води.  

Trocknen

Сушка   Програма повного висушування речей горячим повітрям.  

Ende

КІнець програми      

Додаткові функції

Intensiv

Інтенсивне прання Вироби з хлопку та льону сильного забруднення. Ця функція збільшує час прання та посилює режим обертання барабана.  

Kurz

Коротке прання Для виробів з будь-яких тканин середнього та слабого забруднення. Скорочує час прання. Використовується на програмах "Kochwasche"  

Bügelleicht

Легке прасування Для будь яких тканин. Після віджиму білизна вільно лежатиме в барабані. Для досягнення такого ефекту машина буде повільно обертати барабан то в одну то в іншу сторону  

Schongang

Щадне прання (щадний режим) Для виробів з хлопку чи текстилю слабого забруднення або тонких речей натуральних тканин. Помякшує режим прання поменшуючи швидкість обертання барабана або поменшуючи час обертання відно часу простоювання.  

Knitterschutz

Антизминання Для будь яких тканин. Після віджиму білизна вільно лежатиме в барабані. Для досягнення такого ефекту машина буде повільно обертати барабан то в одну то в іншу сторону  

Flecken

Виведення пятен Може використовуватись для всіх речей окрім шерстяних. Пральна машина буде підтримувати температуру в барабані напротязі всього прання та збільшить час прання.  

Leise

Нічний режим   Прання буде проходити дуже тихо.  

Spulen plus / Extraspulen /

Wasser plus

Зупинка з водою / Екстраполоскання   Додаткове полоскання.  

Spar

Економне прання Кольорові вироби з текстилю та хлопку сильного та середнього забруднення. Економна програма. Економія енергії відбувається за рахунок зменшення температури та збільшення часу прання. Зазвичай економна програма розрахована на 60 градусів але якість прання буде як при виконанні програми прання на 95 градусів тільки часу на прання буде використано більше як при пранні на 95 градусів.  

1/2

Половина завантаження Для будь-яких тканин. При завантаженні білизни в два рази менше норми.  

 

       
         

 

 

Випадкові продукти

Пральна машина Privileg 3982
Пральна машина Privileg 3982
€110.00

Пральна машина Bosch Avantixx 7
Пральна машина Bosch Avantixx 7
€165.00

Мікрохвильова піч Sharp
Мікрохвильова піч Sharp
€20.00

Електродуховка Gorenje
Електродуховка Gorenje
€130.00

 Ви вперше в інтернет магазині? Ви не знаєте як зробити замовлення? Для цього потрібно зробити всього три кроки.

  • Перший - вибравши товар перейти в корзину та натиснути посилання оформити замовлення
  • Якщо Ви не зареєстровані - внести свою адресу, за якою буде доставлено товар, телефон, за яким ми з вами будемо зв'язуватись електронну пошут, якщо її нема вписуйте mael@net.ua
  • На другому кроці нічого не натискає тільки кнопку "Насупний" крок (при умові якщо покупку робите собі)
  • Кро третій - вибираєте способи оплати ("Готівкою" - якщо Ви з РІвного, "Інші способи оплати" - якщо Ви з іншого міста, та натисніть на кнопку "Наступний" крок
  • Тепер все готово. Просто перевірте ще рас свої дані та натисніть кнопку підтвердити замовлення
Як зробити замовлення
Закрити вкладку