Ваша корзина:
0 Товари
Вартість: €0.00

0 Товар
€0.00
Корисні поради Пральні машини Як правильно встановити та підключити пральну машину?

Каталог товарів

Розділ завантажень

Реклама

Зарас на сайті

На даний момент 189 гостей на сайті

ВхідОстанні повідомлення

Forum offline

Останні продані товари

siemens_e14-14.jpg

 

Харьков Онлайн Яндекс цитирования Счетчик PR-CY.Rank Каталог сайтов Всего.RU Goon Каталог сайтов Доски объявлений DeloNet
Бытовая техника

Сайти партнери

НИКА-Православный молодежный сайт   Православна Здолбунівщина   Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Як правильно встановити та підключити пральну машину?

Підключення пральної машини

Підключення повинен робити працівник сервісної служби, якщо ж ви хочете зробити це своїми руками, то ця стаття саме для вас.

Розміщення пральної машини

Як підключити пральну машину      Пральна машина повинна встановлюватись на твердій і рівній підлозі. Це потрібно для того, щоб на віджимі пральна машина не вібрувала. Сучасні пральні машини віджимають на високих обертах велику кількість білизни і для того, щоб не було вібрації їм потрібна тверда поверхня. Таж варто було б зауважити, що для пральної машини потрібна циркуляція повітря, через те при встановленні зверніть увагу чи не заважають циркуляції повітря коврики та пледи. Не ставте пральну машину в притул до стіни.

 • Перед встановленням пральної машини на підлогу виложеною дрібною плиткою, обов'язково підстеліть резиновий коврик.
 • Ніколи не намагайтесь вирівняти рівень пральної машини підкладанням під неї дерева, картона чи інших матеріалів. В пральній машині для цього передбачені регулювальні ножки, якими можна вирівняти рівень.
 • Якщо немає можливості не ставити пральну машину поряд з газовою чи електричною плитою, то між ними варто помістити теплоізоляційну пластину (розміром 85х57 см.) з фольгованним покриттям зі сторони газової плити.
 • Пральну машину не слід встановлювати в приміщенні, де температура опускається нижче нуля.
 • Неможна перегинати зливний шланг, а також неможна приэднувати на злив шланг, що не призначений для автоматичних пральних машин.

Регулювальні ножки пральної машиниВирівнювання

     Ретельно вирівняйте пральну машину за допомогою регулювальних ножок. Вирівнювання за допомогою підкладання дерева чи картона може привезти до вібрації. Для пральної машини не так важливо вирівняти її відносно рівню моря, як домогтись рывномірної опори на всі ножки. Це можна дуже просто перевірити. Надавіть на кришку пральної машини по діагоналі і перевірте чи твердо вона стоїть, якщо ні - регулюйте ножки так, щоб машина стояла твердо.

Подача водиЗаливний шланг пральної машини

     Підключіть заливний шланг з різьбою 3/4". Для підключення не використовуйте пошкодженний шланг. Кінець заливного шланга можна провернути в потрібному напрямку, для цього відпустіть трохи гайку проверніть шланг та затяніть її впевнишись у відсутності протіякання води. Не бажано подовжувати наливний шланг. Краще замінити його на новий необхідної довжини.

 

Підключення зливного шлангаЗлив

         Зливний шланг можна підключити трьома способами.

 1. На краю раковини, використовуючи для цього спеціальне коліно. При цьому необхідно впевнитись, що коліно не зіскочить з краю раковини під час відкачування води. Для цього прив'яжіть коліно до крану, або закріпіть його на стіні.
 2. Підключення до отвору зливу в раковині. Даний отвір повинен мати в собі сифон і зливний шлаг при цьому не повинен опускатись нижче рівня 60 см. від підлоги.
 3. Безпосередньо до зливної труби. При такому підключені теж слід звернути увагу, щоб шланг пральної машини не опускався нижче рівня 60 см. від підлоги.

     Якщо зливний отвір знаходиться нижче - потрібно його підняти та закріпити (зазвичай таке кріплення є на пральній машині) на рівні 60 см. від підлоги, а потім опускати в зливний отвір. Якщо зливний шланг виходить з пральної машини вище ніж 60 см. від підлоги, то тоді його положення поза пральною машино не має значення. В іншому випадку опускання шланга може призвести до самозливу. Самозлив - це коли вода при набиранні самостійно (без включення помпи) витікає в каналізацію. Зливний шланг ніколи не повинен перегинатися.

Електричне підключення

     Переважно всі побутові пральні машини розраховані на підключення до електромережі 220 Вольт 50 Гц. Переконайтесь в тому, що розетка, в яку вмикається пральна машина, має заземлення та розрахована на струм 16 Ампер. Не дозволяється використовувати перехідники, трійники, подовжувачі. Розетка пральної машини повинна бути підключена прямо до електрощитка без проміжних з'єднань. Розетка пральної машини повинна бути розміщена зручно для вимикання. Над розеткою не повинен проходити не один із шлагів. Якщо це розетка в ванній кімнаті - вона повинна мати захисну кришечку для запобігання попадання води в середину розетки.

Перевести на русский

 

Випадкові продукти

Телевізор Philips 32PFL7582D / 10
Телевізор Philips 32PFL7582D / 10
€120.00

Сушильна машина Miele T757C
Сушильна машина Miele T757C
€150.00

Сушильна машина AEG T59840 (тепловий насос)
Сушильна машина AEG T59840 (тепловий насос)
€200.00

Сушильна машина AEG 55840
Сушильна машина AEG 55840
€130.00

 Ви вперше в інтернет магазині? Ви не знаєте як зробити замовлення? Для цього потрібно зробити всього три кроки.

 • Перший - вибравши товар перейти в корзину та натиснути посилання оформити замовлення
 • Якщо Ви не зареєстровані - внести свою адресу, за якою буде доставлено товар, телефон, за яким ми з вами будемо зв'язуватись електронну пошут, якщо її нема вписуйте mael@net.ua
 • На другому кроці нічого не натискає тільки кнопку "Насупний" крок (при умові якщо покупку робите собі)
 • Кро третій - вибираєте способи оплати ("Готівкою" - якщо Ви з РІвного, "Інші способи оплати" - якщо Ви з іншого міста, та натисніть на кнопку "Наступний" крок
 • Тепер все готово. Просто перевірте ще рас свої дані та натисніть кнопку підтвердити замовлення
Як зробити замовлення
Закрити вкладку