Ваша корзина:
0 Товари
Вартість: €0.00

0 Товар
€0.00
Корисні поради Пральні машини Пральна машина б'є током?

Каталог товарів

Розділ завантажень

Реклама

Зарас на сайті

На даний момент 73 гостей на сайті

ВхідОстанні повідомлення

Forum offline

Останні продані товари

mkhp_sharp2.jpg

 

Харьков Онлайн Яндекс цитирования Счетчик PR-CY.Rank Каталог сайтов Всего.RU Goon Каталог сайтов

   Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Пральна машина б'є током?

     Час від часу звертаються до нас наші любі користувачі із такими словами: "А наша машина б'э током".  Відповідь у нас одна: "правильно робить". Від такої відповіді можна побачити дуже цікаві емоції на обличі. Таке здивування з не зрозумілою посмішкою. Ніхто не очікує такої відповіді. В чому ж справа? Чому пральна машина б'ться током? Читайте далі.


     Щоразу, коли ми продаємо пральну машину, чи іншу техніку, ми проводимо інструктаж і розповідаємо як правильно підключати, як правильно користуватись і доглядати за технікою. На руки даємо інструкцію. Як результат питання даного характеру говорить про те, що користувач проігнорував наші поради і з економив на підключені пральної машини і не підключав заземлення. Пральна машина не пробачає таких помилок і нагадує користувачу про заземлення щоразу, коли він торкається металевих частин в вологих капцях або коли без них. Коли ж в сухих - машина пробачає цей недолік. Чому так ми не будемо детально зупинитятись.

     На нашому сайті є розповідь про те як зробити заземлення і для чого воно потрібне і повторюватись не хочеться. Але важливо знати, що в пральній машині є фільтр від завад які можуть прийти з електромережі і який не пропускає завади в мережу. Простіше кажучи він служить для того, щоб пральна машина не давала завади в колонках музичного центру чи радіоприймача. Також цей фільтр "виховує" користувача, заставляючи обережно користуватись пральною машину в тому випадку якщо вона не заземлена. При відключенні фільтра користувач перестає виконувати міри безпеки і у випадку, коли наприклад тен проб'є на корпус - користувач може отримати враження електротоком.

     Зробіть заземлення для пральної машини, бо це потрібно для вас. Не заземляйте пралку на труби опалення і ні в якому разі на водопровід, НАВІТЬ ЯКЩО ЦЕ РАДИТЬ ЗРОБИТИ "ЕЛЕКТРИК"! Це дуже небезпечно. Слідкуйте за самою розеткою. Якщо вона почала підплавлюватись - визвіть електромонтера і замініть її. Якщо вусики розетки розігнулись - контакта заземлення на машині не буде і така машина вважається незаземлена. Підключена така розетка повинна бути окремим проводом на окремий автоматичний вимикач в розподільчому щитку.

     Техніка зроблена для того, щоб служити з користю людям але вона не пробачає помилок і потребує догляду. Як результат техніка віддячить довгою і надійною службою.Теги: що робити, якщо пральна машина б'є током, пралка б'ться током, як заземлити пральну машину, не заземлена пральна машина, розетка пральної машини, підключення.

 

Випадкові продукти

Сушка для білизни Miele T277C
Сушка для білизни Miele T277C
€150.00

Сушильна машина Bosch Maxx6
Сушильна машина Bosch Maxx6
€140.00

Пральна машина Panasonic NA-168VG2
Пральна машина Panasonic NA-168VG2
€260.00

Інверторна мікрохаильова піч Panasonic NN-GD377S
Інверторна мікрохаильова піч Panasonic NN-GD377S
€53.00

 Ви вперше в інтернет магазині? Ви не знаєте як зробити замовлення? Для цього потрібно зробити всього три кроки.

  • Перший - вибравши товар перейти в корзину та натиснути посилання оформити замовлення
  • Якщо Ви не зареєстровані - внести свою адресу, за якою буде доставлено товар, телефон, за яким ми з вами будемо зв'язуватись електронну пошут, якщо її нема вписуйте mael@net.ua
  • На другому кроці нічого не натискає тільки кнопку "Насупний" крок (при умові якщо покупку робите собі)
  • Кро третій - вибираєте способи оплати ("Готівкою" - якщо Ви з РІвного, "Інші способи оплати" - якщо Ви з іншого міста, та натисніть на кнопку "Наступний" крок
  • Тепер все готово. Просто перевірте ще рас свої дані та натисніть кнопку підтвердити замовлення
Як зробити замовлення
Закрити вкладку