Ваша корзина:
0 Товари
Вартість: €0.00

0 Товар
€0.00
Корисні поради Пральні машини Пральна машина б'є током?

Каталог товарів

Розділ завантажень

Реклама

Авторизація


               

Зараз на сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Останні повідомлення

Forum offline

Останні продані товари

miele_hydromatic_w699.jpg

 

Goon Каталог сайтов Анализ сайта

   Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

холодильник Side-by-Side, Samsung Холодильник з диспенсером
Холодильник з диспенсером Пральна машина AEG
холодильник Side-by-Side, Samsung Холодильник з диспенсером
Пральна машина б'є током?

     Час від часу звертаються до нас наші любі користувачі із такими словами: "А наша машина б'э током".  Відповідь у нас одна: "правильно робить". Від такої відповіді можна побачити дуже цікаві емоції на обличі. Таке здивування з не зрозумілою посмішкою. Ніхто не очікує такої відповіді. В чому ж справа? Чому пральна машина б'ться током? Читайте далі.


     Щоразу, коли ми продаємо пральну машину, чи іншу техніку, ми проводимо інструктаж і розповідаємо як правильно підключати, як правильно користуватись і доглядати за технікою. На руки даємо інструкцію. Як результат питання даного характеру говорить про те, що користувач проігнорував наші поради і з економив на підключені пральної машини і не підключав заземлення. Пральна машина не пробачає таких помилок і нагадує користувачу про заземлення щоразу, коли він торкається металевих частин в вологих капцях або коли без них. Коли ж в сухих - машина пробачає цей недолік. Чому так ми не будемо детально зупинитятись.

     На нашому сайті є розповідь про те як зробити заземлення і для чого воно потрібне і повторюватись не хочеться. Але важливо знати, що в пральній машині є фільтр від завад які можуть прийти з електромережі і який не пропускає завади в мережу. Простіше кажучи він служить для того, щоб пральна машина не давала завади в колонках музичного центру чи радіоприймача. Також цей фільтр "виховує" користувача, заставляючи обережно користуватись пральною машину в тому випадку якщо вона не заземлена. При відключенні фільтра користувач перестає виконувати міри безпеки і у випадку, коли наприклад тен проб'є на корпус - користувач може отримати враження електротоком.

     Зробіть заземлення для пральної машини, бо це потрібно для вас. Не заземляйте пралку на труби опалення і ні в якому разі на водопровід, НАВІТЬ ЯКЩО ЦЕ РАДИТЬ ЗРОБИТИ "ЕЛЕКТРИК"! Це дуже небезпечно. Слідкуйте за самою розеткою. Якщо вона почала підплавлюватись - визвіть електромонтера і замініть її. Якщо вусики розетки розігнулись - контакта заземлення на машині не буде і така машина вважається незаземлена. Підключена така розетка повинна бути окремим проводом на окремий автоматичний вимикач в розподільчому щитку.

     Техніка зроблена для того, щоб служити з користю людям але вона не пробачає помилок і потребує догляду. Як результат техніка віддячить довгою і надійною службою.Теги: що робити, якщо пральна машина б'є током, пралка б'ться током, як заземлити пральну машину, не заземлена пральна машина, розетка пральної машини, підключення.

 

Випадкові продукти

Пральна машина Privileg SoftWoll 2250
Пральна машина Privileg SoftWoll 2250
€130.00

Пральна машина Privileg Compakt 92
Пральна машина Privileg Compakt 92
€100.00

Пральна машина Privileg 232 S
Пральна машина Privileg 232 S
€130.00

Посудомийна машина Miele G 605 SC
Посудомийна машина Miele G 605 SC
€170.00

Ви вперше в інтернет магазині? Ви не знаєте як зробити замовлення?

  • Натисніть кнопку "купити" під товаром, який вам сподобався. Якщо кнопки "купити" нема, значить товару нема в наявності.
  • Натисніть на посилання "В корзину" зправа з самого верху сайта.
  • Під списком товарів в корзині є посилання "Оформити замовлення"
  • Якщо ви не робили в нас покупок клацніть чіпбокс "Вперше в нашому магазині? Будь ласка, введіть Вашу контактну інформацію" і заповніть форму реєстрації
  • Перейдіть на свою пошту та підтвердіть свою реєстрацію. Тепер ви можете оформити покупку. Це все безкоштовно. Ви платите тільки за товар.
Як зробити замовлення
Закрити вкладку