Ваша корзина:
0 Товари
Вартість: €0.00

0 Товар
€0.00
Корисні поради Пральні машини Накіпіло у відсіку для порошку?

Каталог товарів

Розділ завантажень

Реклама

Авторизація


               

Зараз на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті

Останні повідомлення

Forum offline

Останні продані товари

elecrolux_insight_ew14921w.jpg

 

Goon Каталог сайтов Анализ сайта

   Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

холодильник Side-by-Side, Samsung Холодильник з диспенсером
Холодильник з диспенсером Пральна машина AEG
холодильник Side-by-Side, Samsung Холодильник з диспенсером
Накіпіло у відсіку для порошку?

Дозатор порошка      Кожен з нас, вибираючи пральну машину, придивляється до неї, та вибирає саму найгарнішу, саму кращу, але проходить рік, другий і вона вже не виглядає як нова. Дуже часто на відсіку для порошку зявляється наліт який не можливо зняти механічним способом, бо він твердіший пластмаси, на якій знаходиться. Не намагайтесь також зняти його лимонною чи оцтовою кислотою, бо завдасте більше шкоди для окремих частин пральної машини ніж користі. Що ж робити?

Средство от накипи

     Для чистки відсіку для порошку потрібно невелика миска з дуже гарячою водою, мяка, нова кісточка та засіб для видалення накипу (каменю) Камікс. Хочемо звернути вашу увагу, що Камікс розчинений в горячій воді має неприємний шкідливий запах, тому радимо після використання провітрити приміщення. Також будьте обережні з розчином каміксу. Уникайте попадання на руки чи на інші частини тіла.

 

Отсек для порошка     Отже коли ви приготували розчин, візміть кісточку і потрохи змочуйте неї в розчині і наносьте його на закамянілі утворення на відсіку для порошка. Під час такої процедури візуально буде видно як проходить реакція і камінь буде розчинятись. Така робота потребує терпіння але як винагорода буде не тільки чиста ємкість для порошка але й чистішою стане ваша пральна машина, бо розчин камікса, змиваюсь, буде потрапляти в бак пральної машини. Будьте обрежні і намагайтесь зробити це так, щоб розчин не попав на панель управління і не пошкодив електросхеми. Після всього поставте на пральній машині режим довгого прання (Бавовна 60) 60 градусів і без завантаження білизни дайте машині пройти всю програму з полосканням.Отсек для порошка

 

Випадкові продукти

Пральна машина Bosch WFH 1661 OE
Пральна машина Bosch WFH 1661 OE
€120.00

Помилка: Failed to parse the Currency Converter XML document.
Пральна машина AEG LAVALOGIC 1600
Пральна машина AEG LAVALOGIC 1600
€200.00

Пральна машина AEG 41050
Пральна машина AEG 41050
€120.00

Мікрохвильова піч Medion MD 11592
Мікрохвильова піч Medion MD 11592
€30.00

Ви вперше в інтернет магазині? Ви не знаєте як зробити замовлення?

  • Натисніть кнопку "купити" під товаром, який вам сподобався. Якщо кнопки "купити" нема, значить товару нема в наявності.
  • Натисніть на посилання "В корзину" зправа з самого верху сайта.
  • Під списком товарів в корзині є посилання "Оформити замовлення"
  • Якщо ви не робили в нас покупок клацніть чіпбокс "Вперше в нашому магазині? Будь ласка, введіть Вашу контактну інформацію" і заповніть форму реєстрації
  • Перейдіть на свою пошту та підтвердіть свою реєстрацію. Тепер ви можете оформити покупку. Це все безкоштовно. Ви платите тільки за товар.
Як зробити замовлення
Закрити вкладку