Ваша корзина:
0 Товари
Вартість: €0.00

0 Товар
€0.00
Корисні поради Пральні машини Неприємний запах з пральної машини

Каталог товарів

Розділ завантажень

Реклама

Авторизація


               

Зараз на сайті

На даний момент 77 гостей на сайті

Останні повідомлення

Forum offline

Останні продані товари

pralka_miele_hydromatic_w699.jpg

 

Goon Каталог сайтов Анализ сайта

   Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

холодильник Side-by-Side, Samsung Холодильник з диспенсером
Холодильник з диспенсером Пральна машина AEG
холодильник Side-by-Side, Samsung Холодильник з диспенсером
Неприємний запах з пральної машини

Грибок в стиральной машине неприятный запах Сучасні пральні порошки дозволяють прати на низьких температурах і при цьому випрана білизна чиста та свіжа. Буває навіть таке, що за весь період експлуатації користувач не вмикає пральну машину більш як на 50 градусів. Дехто любить закривати люк пральної машини після прання і навіть збирати там брудну одежу. Ці всі фактори приводять до того, що в пральній машині збирається наліт із коричнево-зеленої речовини. Читайте далі, щоб дізнатись як запобігти цьому утворенню.

 

Ця речовина має неприємний запах і якщо її там дуже багато, то вивести неї без механічного втручання буде не легко або навіть і не можливо. Що це за речовина - точно сказати не можу, бо не робив хімічний аналіз і результутів не бачив. Можу стверджувати, що головною складовою цієї речовини є грибок. Якщо пральну машину не вмикають на прання при високій температурі (більш як 60 гр.Ц.), хоча б раз на три місяці, то між баком і барабаном пралки утворюються ідеальні умови для утворення грибкової маси. Якщо при цьому ще й тримати дверцята (люк завантаження) закриті, то це тільки прискорить процес.

alt

 

Отже, що ж робити?

Як запобігти утворенню грибка в пральній машині і неприємному запаху? На сам перед не створювати умов для його утворення.

Потрібно для профілактики:

 1. Прати на високих температурах, бажано при 95-ти гр.Ц. раз на три місяці,
 2. Промивати машинку від накипу, навіть якщо пральний порошок у Вас супер-пупер з засобом від накипу. Грибок на чистому від накипу залізі не зможе довго залишатись.
 3. Після прання обов'язково лишати люк завантаження (дверцята) відкритим після кожного прання (не дозволяйте дітям гратись біля машинки щоб на закрились всередині)
 4. Не зберігайте в барабані пральної машини білизну, яка очікує прання

Це поради для тих, в кого ще нема грибка в пральній машині.
Що ж робити, якщо з пральної машини вже є неприємний запах?
Ми можемо запропонувати декілька способів в залежності від складності.

 1. Зробіть промивку від накипу. Для цього виберіть програму інтенсивного прання (kochwashe) 60 гр.Ц, розчиніть 6-7 столових ложок засобу від накипу Камікс в літрі теплої води (будьте обережні), залийте цей розчин в дозатор миючого засобу. На друге полоскання додайте 50-100 мл. відбілювача. Спочатку Камікс виводить накип, машина один раз себе прополоще, а потім за другим разом продизінфікує і знову промиється чистою водою, оскільки на інтенсивному пранні машина саме менше полоще 4 рази.
 2. Якщо це не допомогло - потрібно зробити друге прання тільки вже при температурі 80-95 гр.Ц. з Каміксом, та ще одне на 95 гр. з відбілювачем.
 3. Якщо й це не допомагає, - зверніться до майстра, щоб зробив механічну чистку бака і барабана. При цьому пральна машина повністю розбирається і апаратом високого тиску весь наліт вимивається. Цей спосіб самий дорогий але на 100% вірний. Ваша машина буде чиста та свіжа надовго.

 

 

Випадкові продукти

Пральна машина AEG 74769
Пральна машина AEG 74769
€140.00

Пральна машина AEG 72810
Пральна машина AEG 72810
€140.00

Посудомийна машина Bosch Silence
Посудомийна машина Bosch Silence
€130.00

Посудомийна машина Baukhnecht GSXK 7524
Посудомийна машина Baukhnecht GSXK 7524
€130.00

Ви вперше в інтернет магазині? Ви не знаєте як зробити замовлення?

 • Натисніть кнопку "купити" під товаром, який вам сподобався. Якщо кнопки "купити" нема, значить товару нема в наявності.
 • Натисніть на посилання "В корзину" зправа з самого верху сайта.
 • Під списком товарів в корзині є посилання "Оформити замовлення"
 • Якщо ви не робили в нас покупок клацніть чіпбокс "Вперше в нашому магазині? Будь ласка, введіть Вашу контактну інформацію" і заповніть форму реєстрації
 • Перейдіть на свою пошту та підтвердіть свою реєстрацію. Тепер ви можете оформити покупку. Це все безкоштовно. Ви платите тільки за товар.
Як зробити замовлення
Закрити вкладку