Ваша корзина:
0 Товари
Вартість: €0.00

0 Товар
€0.00
Корисні поради Пральні машини Про заземлення та розетку

Каталог товарів

Розділ завантажень

Реклама

Зарас на сайті

На даний момент 62 гостей на сайті

ВхідОстанні повідомлення

Forum offline

Останні продані товари

miele_hydromatic_w699.jpg

 

Харьков Онлайн Яндекс цитирования Счетчик PR-CY.Rank Каталог сайтов Всего.RU Goon Каталог сайтов

   Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Про заземлення та розетку

 

     Накип - це не єдина причина, яка може вивести пральну машину з ладу. Для пральної машини потрібна якісна розетка на 16 Ампер, а для безпечного користування потрібно, щоб до неї було підключене заземлення. "Для чого це потрібно в нас машинка працює вже багато років і на такій розетці і без заземлення": таке приходиться чути майстру не один раз, коли він робить зауваження стосовно підключення пральної машини.

      Пральна машина являє собою складний потужний електромеханічний прилад, який поєднує в собі воду та електромеханіку. Таке поєднання є небезпечним, та потребує особливої уваги при підключенні. Бувають випадки, коли пральну машину заземляють до труби або ванної - це є дуже небезпечно і при чому небезпечно не тільки для вас, а й для ваших сусідів по будинку. Поки машинка працює нормально і на корпус не пробиває струм, то та напруга, яка є на ній від мережевого фільтра стікає на "заземлення" і машина здається безпечна але якщо трапиться, що тен, чи двигун проб'є на корпус - тоді таке псевдо заземлення може не витримати навантаження і на трубах з'явиться небезпечна напруга. Скажете всі труби металеві? Але з'єднані через лляну нитку з фарбою і з'єднання давно заржавіли, а місцями використовуються пластикові труби.  В результаті чого користувач, який заземлив пральну машинку на труби, користується нею без обережності не сподіваючись на те, що вона може бути небезпечною. В таких випадках краще зробити належне заземлення або не мати ніякого, щоб не наражати на небезпеку себе та сусідів своїх. Заземлення повинно бути виконане окремим проводом від електрощітка і краще не робити ніяких зайвих з'єднань, тобто один кінець провода в електрощітку а другий в розетці. Бажано, щоб товщина провода заземлення перевищувала товщину провода живлення розетки.

     Багато хто з користувачів придбавши пральну машину за декілька тисяч гривень економить два-три десятки гривень на розетці чи подовжувачі. В результаті вилка пральної машини починає плавитись, відгоряють контакти в розетці і на вилці і в цей час через блок живлення проходять імпульси на процесор, в якому від таких імпульсів виходить з ладу програма, що записана в пам'ять. Переважна більшість машин, можна навіть сказати майже всі, містять пам'ять в середині в самому процесорі. Програми, що записана в пам'ять процесора, не мають навіть офіційні сервіс-центри, тож і виходить, що за економії в 20 гривень вся машина йде на звалище.

 

Випадкові продукти

Сушильна машина AEG 55840
Сушильна машина AEG 55840
€130.00

Пральна машина Privileg 70514
Пральна машина Privileg 70514
€140.00

Посудомийка Siemens SE24631/24
Посудомийка Siemens SE24631/24
€120.00

Морозильна камера Bosch
Морозильна камера Bosch
€107.00

 Ви вперше в інтернет магазині? Ви не знаєте як зробити замовлення? Для цього потрібно зробити всього три кроки.

  • Перший - вибравши товар перейти в корзину та натиснути посилання оформити замовлення
  • Якщо Ви не зареєстровані - внести свою адресу, за якою буде доставлено товар, телефон, за яким ми з вами будемо зв'язуватись електронну пошут, якщо її нема вписуйте mael@net.ua
  • На другому кроці нічого не натискає тільки кнопку "Насупний" крок (при умові якщо покупку робите собі)
  • Кро третій - вибираєте способи оплати ("Готівкою" - якщо Ви з РІвного, "Інші способи оплати" - якщо Ви з іншого міста, та натисніть на кнопку "Наступний" крок
  • Тепер все готово. Просто перевірте ще рас свої дані та натисніть кнопку підтвердити замовлення
Як зробити замовлення
Закрити вкладку