Ваша корзина:
0 Товари
Вартість: €0.00

0 Товар
€0.00
Корисні поради Пральні машини Про заземлення та розетку

Каталог товарів

Розділ завантажень

Реклама

Авторизація


               

Зараз на сайті

На даний момент 37 гостей на сайті

Останні повідомлення

Forum offline

Останні продані товари

pralka_bosch_wfl247y_1.jpg

 

Goon Каталог сайтов Анализ сайта

   Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

холодильник Side-by-Side, Samsung Холодильник з диспенсером
Холодильник з диспенсером Пральна машина AEG
холодильник Side-by-Side, Samsung Холодильник з диспенсером
Про заземлення та розетку

 

     Накип - це не єдина причина, яка може вивести пральну машину з ладу. Для пральної машини потрібна якісна розетка на 16 Ампер, а для безпечного користування потрібно, щоб до неї було підключене заземлення. "Для чого це потрібно в нас машинка працює вже багато років і на такій розетці і без заземлення": таке приходиться чути майстру не один раз, коли він робить зауваження стосовно підключення пральної машини.

      Пральна машина являє собою складний потужний електромеханічний прилад, який поєднує в собі воду та електромеханіку. Таке поєднання є небезпечним, та потребує особливої уваги при підключенні. Бувають випадки, коли пральну машину заземляють до труби або ванної - це є дуже небезпечно і при чому небезпечно не тільки для вас, а й для ваших сусідів по будинку. Поки машинка працює нормально і на корпус не пробиває струм, то та напруга, яка є на ній від мережевого фільтра стікає на "заземлення" і машина здається безпечна але якщо трапиться, що тен, чи двигун проб'є на корпус - тоді таке псевдо заземлення може не витримати навантаження і на трубах з'явиться небезпечна напруга. Скажете всі труби металеві? Але з'єднані через лляну нитку з фарбою і з'єднання давно заржавіли, а місцями використовуються пластикові труби.  В результаті чого користувач, який заземлив пральну машинку на труби, користується нею без обережності не сподіваючись на те, що вона може бути небезпечною. В таких випадках краще зробити належне заземлення або не мати ніякого, щоб не наражати на небезпеку себе та сусідів своїх. Заземлення повинно бути виконане окремим проводом від електрощітка і краще не робити ніяких зайвих з'єднань, тобто один кінець провода в електрощітку а другий в розетці. Бажано, щоб товщина провода заземлення перевищувала товщину провода живлення розетки.

     Багато хто з користувачів придбавши пральну машину за декілька тисяч гривень економить два-три десятки гривень на розетці чи подовжувачі. В результаті вилка пральної машини починає плавитись, відгоряють контакти в розетці і на вилці і в цей час через блок живлення проходять імпульси на процесор, в якому від таких імпульсів виходить з ладу програма, що записана в пам'ять. Переважна більшість машин, можна навіть сказати майже всі, містять пам'ять в середині в самому процесорі. Програми, що записана в пам'ять процесора, не мають навіть офіційні сервіс-центри, тож і виходить, що за економії в 20 гривень вся машина йде на звалище.

 

Випадкові продукти

Помилка: Failed to parse the Currency Converter XML document.
Холодильник Liebherr
Холодильник Liebherr
€190.00

Телевізор Samsung UE46D6200TS
Телевізор Samsung UE46D6200TS
€340.00

Помилка: Failed to parse the Currency Converter XML document.
Пральна машина AEG 46270
Пральна машина AEG 46270
€2,100.00

Помилка: Failed to parse the Currency Converter XML document.
Електроплита Privileg
Електроплита Privileg
€120.00

Ви вперше в інтернет магазині? Ви не знаєте як зробити замовлення?

  • Натисніть кнопку "купити" під товаром, який вам сподобався. Якщо кнопки "купити" нема, значить товару нема в наявності.
  • Натисніть на посилання "В корзину" зправа з самого верху сайта.
  • Під списком товарів в корзині є посилання "Оформити замовлення"
  • Якщо ви не робили в нас покупок клацніть чіпбокс "Вперше в нашому магазині? Будь ласка, введіть Вашу контактну інформацію" і заповніть форму реєстрації
  • Перейдіть на свою пошту та підтвердіть свою реєстрацію. Тепер ви можете оформити покупку. Це все безкоштовно. Ви платите тільки за товар.
Як зробити замовлення
Закрити вкладку