Ваша корзина:
0 Товари
Вартість: €0.00

0 Товар
€0.00
Корисні поради Пральні машини Як правильно вибрати пральну машину?

Каталог товарів

Розділ завантажень

Реклама

Авторизація


               

Зараз на сайті

На даний момент 78 гостей на сайті

Останні повідомлення

Forum offline

Останні продані товари

pralka_siemens_xl548_1.jpg

 

Goon Каталог сайтов Анализ сайта

   Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

холодильник Side-by-Side, Samsung Холодильник з диспенсером
Холодильник з диспенсером Пральна машина AEG
холодильник Side-by-Side, Samsung Холодильник з диспенсером
Як правильно вибрати пральну машину?

Фронтальна пральна машинаОсновні критерії за якими вибирають пральну машину це:

 1. Габарити

 2. Тип завантаження

 3. Максимальне завантаження

 4. Максимальні оберти віджима 

 5. Клас прання та енергозбереження

 6. Тип управління

Габарити.

При виборі пральної машини необхідно для початку визначитись з місцем де буде встановлюватись пральна машина, а потім не забудьте виміряти ширину в дверних пройомах. Якщо вам сподобалась пральна машина але два-три сантиметра не дозволяють пронести її в дверному пройомі, то можна зняти деякі частини корпусу а в середині приміщення поставити їх на місце але цю роботу повинен виконати майстер, який знає як це зробити правильно без пошкоджень.

Тип завантаження.

Пральні машини бувають двох типів завантаження - фронтальна та вертикальна. Існує міф, що вертикальні пральні машини надійніші, бо в них баран кріпиться з двох сторін, а в фронтальних з однієї. Це є абсолютно неправильно, тому, що підшипник буде працювати поки сальник не пропустить воду і не важливо яке кріплення барабана - підшипники вийдуть з ладу, якщо сальник пропустив воду. При виборі вертикальна чи фронтальна пральна машина потрібно брати до уваги тільки те, як вам буде зручніше. В кожного типу є свої переваги.

Переваги фронтальних пральних машин:

 • Видно процес прання. Якщо ви засипали неякісний пральний порошок і він почав пінитись, то ви це побачите через люк завантаження. Якщо в кишенях забули якийсь предмет і він вилетів - це теж буде вино. Можна буде зупинити процес і дістати зайвий предмет.
 • Можливість вмонтувати під стільницю на кухні.
 • Можна використовувати як тумбочку. Не дозволяється ложити на верхню кришку лише мокру одежу, або таке, що може намочити панель управління.

Вертикальна пральна машинаПереваги вертикальних пральних машин:

 • Компактність. Через відсутність бокового люка вертикальні машини можуть вмістити в себе ті самі 4,5 кг. при розмірах (ш/в) 45х60 см. при тому як фронтальна машина машина буде мати розмір 60х60 см. при тому ж об'ємі барабана.
 • Зручне завантаження. При завантаженні вертикальної пральної машини не потрібно низько нахилятись чи присідати. Це важливо для людей похилого віку або для людей з фізичними вадами.
 • Можливість відкрити під час прання. Деякі пральні машини з вертикальним завантаженням можна під час прання відкрити люк та додати якусь річ, якщо ви забули вкинути неї на початку прання.

Максимальне завантаження.

Якщо для вас важливий цей показник - не забудьте звернути увагу на об'єм барабана. Не рідко в магазинах можна побачити велику наклейку на пральній машині з написом "6 кг" і при цьому машинка має розміри (ш/г/в) 45х60х85. Якщо втиснути в таку машину 6 кг. білизни - вона затрамбується і не буде перекидатись і толку буде мало від такого прання. Ото ж, якщо вам потрібна пральна машина з великим максимальним завантаження - вона повинна бути з великим, об'ємним барабаном. Якщо на машині вказано, що вона розрахована на велике навантаження, то це значить, що механіка пральної витримає таке навантаження, але зовсім не значить, що можна добре випрати таку кількість білизни.

Максимальні оберти віджима.

Від обертів віджима залежить вологість вашої білизни а також час висихання. Скажемо, так, що різниця в висиханні білизни віджатій на обертах 1000 об/хв і віджатій на обертах 1600 об/хв не велика і вимірюватись буде в хвилинах. Головне, щоб було не менше як 1000 об/хв, тому, що від цього залежить механіка. Чим більше обертів на віджимі - тим міцніша механіка, тим більші підшипники на осі барабана. Але й цей фактор не важлий, якщо не промивати машину від накипу. Які б не були великі підшипники - всі вони вийдуть із ладу, якщо не користуватись засобом від накипу. Про це на нашому сайті є окрема стаття "Накип".

Клас прання.

Що це таке? Всі машини не можуть прати однаково. В дешевих моделях виробник змушений економити на конструкції та від цього знижується клас прання. Це не означає, що машинка не випере вашої білизни добре, чи залишаться плями, це значить, що час для прання буде більший і потрібно буде прати на вищих температурах. Клас прання маркується латинськими літерами від A до G. За значення А взято прання еталонної пральної машини. Щоб пральна машина класу B випрала так як пральна машина класу A потрібно або прати на вищій температурі або збільшити час прання.

Тип управляння.

В наш час знайти пральну машину з механічним управлінням не просто. Таймер програм, або ще кажуть командоапарат - це складних електромеханічний пристрій. Його ремонт може виконати тільки досвідчений майстер з досвідом роботи з такими апаратами. Переваги його в тому, що він стійкий до перепадів напруги та перешкод в електромережі. Ото ж якщо Ви придбали пральну машину з електронним управлінням - не забудьте придбати захист від перенапруги, зробіть якісну розетку на 16 Ампер та не переймайтесь думками про те, що електронне управління може вийти з ладу. Про заземлення та розетку пральної машини читайте відповідну статтю на нашому сайті. При потребі в нашому сервісному центрі ремонтують електронні модулі різної складності.

 

Випадкові продукти

Сушка для білизни Miele T277C
Сушка для білизни Miele T277C
€150.00

Пральна машина Siemens 142C
Пральна машина Siemens 142C
€140.00

Пральна машина Privileg 38326
Пральна машина Privileg 38326
€100.00

Інверторна мікрохаильова піч Panasonic NN-GD377S
Інверторна мікрохаильова піч Panasonic NN-GD377S
€53.00

Ви вперше в інтернет магазині? Ви не знаєте як зробити замовлення?

 • Натисніть кнопку "купити" під товаром, який вам сподобався. Якщо кнопки "купити" нема, значить товару нема в наявності.
 • Натисніть на посилання "В корзину" зправа з самого верху сайта.
 • Під списком товарів в корзині є посилання "Оформити замовлення"
 • Якщо ви не робили в нас покупок клацніть чіпбокс "Вперше в нашому магазині? Будь ласка, введіть Вашу контактну інформацію" і заповніть форму реєстрації
 • Перейдіть на свою пошту та підтвердіть свою реєстрацію. Тепер ви можете оформити покупку. Це все безкоштовно. Ви платите тільки за товар.
Як зробити замовлення
Закрити вкладку