Ваша корзина:
0 Товари
Вартість: €0.00

0 Товар
€0.00
Корисні поради Пральні машини Як правильно вибрати пральну машину?

Каталог товарів

Розділ завантажень

Реклама

Зарас на сайті

На даний момент 194 гостей на сайті

ВхідОстанні повідомлення

Forum offline

Останні продані товари

pralka_privileg_22512.jpg

 

Харьков Онлайн Яндекс цитирования Счетчик PR-CY.Rank Каталог сайтов Всего.RU Goon Каталог сайтов Доски объявлений DeloNet
Бытовая техника

Сайти партнери

НИКА-Православный молодежный сайт   Православна Здолбунівщина   Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Як правильно вибрати пральну машину?

Фронтальна пральна машинаОсновні критерії за якими вибирають пральну машину це:

 1. Габарити

 2. Тип завантаження

 3. Максимальне завантаження

 4. Максимальні оберти віджима 

 5. Клас прання та енергозбереження

 6. Тип управління

Габарити.

При виборі пральної машини необхідно для початку визначитись з місцем де буде встановлюватись пральна машина, а потім не забудьте виміряти ширину в дверних пройомах. Якщо вам сподобалась пральна машина але два-три сантиметра не дозволяють пронести її в дверному пройомі, то можна зняти деякі частини корпусу а в середині приміщення поставити їх на місце але цю роботу повинен виконати майстер, який знає як це зробити правильно без пошкоджень.

Тип завантаження.

Пральні машини бувають двох типів завантаження - фронтальна та вертикальна. Існує міф, що вертикальні пральні машини надійніші, бо в них баран кріпиться з двох сторін, а в фронтальних з однієї. Це є абсолютно неправильно, тому, що підшипник буде працювати поки сальник не пропустить воду і не важливо яке кріплення барабана - підшипники вийдуть з ладу, якщо сальник пропустив воду. При виборі вертикальна чи фронтальна пральна машина потрібно брати до уваги тільки те, як вам буде зручніше. В кожного типу є свої переваги.

Переваги фронтальних пральних машин:

 • Видно процес прання. Якщо ви засипали неякісний пральний порошок і він почав пінитись, то ви це побачите через люк завантаження. Якщо в кишенях забули якийсь предмет і він вилетів - це теж буде вино. Можна буде зупинити процес і дістати зайвий предмет.
 • Можливість вмонтувати під стільницю на кухні.
 • Можна використовувати як тумбочку. Не дозволяється ложити на верхню кришку лише мокру одежу, або таке, що може намочити панель управління.

Вертикальна пральна машинаПереваги вертикальних пральних машин:

 • Компактність. Через відсутність бокового люка вертикальні машини можуть вмістити в себе ті самі 4,5 кг. при розмірах (ш/в) 45х60 см. при тому як фронтальна машина машина буде мати розмір 60х60 см. при тому ж об'ємі барабана.
 • Зручне завантаження. При завантаженні вертикальної пральної машини не потрібно низько нахилятись чи присідати. Це важливо для людей похилого віку або для людей з фізичними вадами.
 • Можливість відкрити під час прання. Деякі пральні машини з вертикальним завантаженням можна під час прання відкрити люк та додати якусь річ, якщо ви забули вкинути неї на початку прання.

Максимальне завантаження.

Якщо для вас важливий цей показник - не забудьте звернути увагу на об'єм барабана. Не рідко в магазинах можна побачити велику наклейку на пральній машині з написом "6 кг" і при цьому машинка має розміри (ш/г/в) 45х60х85. Якщо втиснути в таку машину 6 кг. білизни - вона затрамбується і не буде перекидатись і толку буде мало від такого прання. Ото ж, якщо вам потрібна пральна машина з великим максимальним завантаження - вона повинна бути з великим, об'ємним барабаном. Якщо на машині вказано, що вона розрахована на велике навантаження, то це значить, що механіка пральної витримає таке навантаження, але зовсім не значить, що можна добре випрати таку кількість білизни.

Максимальні оберти віджима.

Від обертів віджима залежить вологість вашої білизни а також час висихання. Скажемо, так, що різниця в висиханні білизни віджатій на обертах 1000 об/хв і віджатій на обертах 1600 об/хв не велика і вимірюватись буде в хвилинах. Головне, щоб було не менше як 1000 об/хв, тому, що від цього залежить механіка. Чим більше обертів на віджимі - тим міцніша механіка, тим більші підшипники на осі барабана. Але й цей фактор не важлий, якщо не промивати машину від накипу. Які б не були великі підшипники - всі вони вийдуть із ладу, якщо не користуватись засобом від накипу. Про це на нашому сайті є окрема стаття "Накип".

Клас прання.

Що це таке? Всі машини не можуть прати однаково. В дешевих моделях виробник змушений економити на конструкції та від цього знижується клас прання. Це не означає, що машинка не випере вашої білизни добре, чи залишаться плями, це значить, що час для прання буде більший і потрібно буде прати на вищих температурах. Клас прання маркується латинськими літерами від A до G. За значення А взято прання еталонної пральної машини. Щоб пральна машина класу B випрала так як пральна машина класу A потрібно або прати на вищій температурі або збільшити час прання.

Тип управляння.

В наш час знайти пральну машину з механічним управлінням не просто. Таймер програм, або ще кажуть командоапарат - це складних електромеханічний пристрій. Його ремонт може виконати тільки досвідчений майстер з досвідом роботи з такими апаратами. Переваги його в тому, що він стійкий до перепадів напруги та перешкод в електромережі. Ото ж якщо Ви придбали пральну машину з електронним управлінням - не забудьте придбати захист від перенапруги, зробіть якісну розетку на 16 Ампер та не переймайтесь думками про те, що електронне управління може вийти з ладу. Про заземлення та розетку пральної машини читайте відповідну статтю на нашому сайті. При потребі в нашому сервісному центрі ремонтують електронні модулі різної складності.

 

Випадкові продукти

Холодильник Liebherr
Холодильник Liebherr
€190.00

Холодильник Bosch KDF3296
Холодильник Bosch KDF3296
€210.00

Сушка для білизни Miele T277C
Сушка для білизни Miele T277C
€150.00

Посудомина машина Miele
Посудомина машина Miele
€150.00

 Ви вперше в інтернет магазині? Ви не знаєте як зробити замовлення? Для цього потрібно зробити всього три кроки.

 • Перший - вибравши товар перейти в корзину та натиснути посилання оформити замовлення
 • Якщо Ви не зареєстровані - внести свою адресу, за якою буде доставлено товар, телефон, за яким ми з вами будемо зв'язуватись електронну пошут, якщо її нема вписуйте mael@net.ua
 • На другому кроці нічого не натискає тільки кнопку "Насупний" крок (при умові якщо покупку робите собі)
 • Кро третій - вибираєте способи оплати ("Готівкою" - якщо Ви з РІвного, "Інші способи оплати" - якщо Ви з іншого міста, та натисніть на кнопку "Наступний" крок
 • Тепер все готово. Просто перевірте ще рас свої дані та натисніть кнопку підтвердити замовлення
Як зробити замовлення
Закрити вкладку