Ваша корзина:
0 Товари
Вартість: €0.00

0 Товар
€0.00
Корисні поради Пральні машини Як перемогти накип?

Каталог товарів

Розділ завантажень

Реклама

Зарас на сайті

На даний момент 242 гостей на сайті

ВхідОстанні повідомлення

Forum offline

Останні продані товари

mkhp_sharp.jpg

 

Goon Каталог сайтов Анализ сайта

   Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

холодильник Side-by-Side, Samsung Холодильник з диспенсером
Холодильник з диспенсером Пральна машина AEG
холодильник Side-by-Side, Samsung Холодильник з диспенсером
Як перемогти накип?

    При правильному догляді за пральною машиною вона буде служити довго та стане надійним помічником. Що для цього потрібно? На сам перед робити профілактику від накипу та грибка, чистити фільтри при потребі та слідкувати за розеткою. Тепер про це та інше більш детально. 

     Вода з крана містить в собі солі, які прилипають до стінок машини, а особливо на тені та сальнику барабана. На справді через накип на тені не варто сильно перейматись. Заміна тена займає декілька хвилин і тен - запчастина не дорога, а от якщо від накипу затвердіє резина на сальнику - це займе набагато більше часу і таку роботу вдома ніхто не стане робити. Але від накипу можна позбавитись і не доводити машину до ремонту. Для цього існуть хімічні засоби.
    Ні в якому разі не раджу довіряти рекламі або використовувати засоби для цього не призначені. В інструкції деяких марок вказано, що для профілактики накипу можна використовувати лимонну кислоту. Після такої профілактики можна машину запросто розрізати навпіл, тому , що лимонна кислота вступає в реакцію з силуміновими запчастинами пральної машини. На такій запчастині тримається барабан. Уявіть собі, алюмінієвий сплав з'єднаний з нержавіючим барабаном, що буде в якості анода - алюміній. По цій причині стінки кріплення тоншають і барабан відвалюється на ходу на високих обертах. На сервісних центрах використовується спеціальний засіб, який замовляється разом з запчастинами. Головна особливість його в тому, що він нещадний до накипу, грибка та не вступає в реакцію з запчастинами пральної машини.
    Що стосується засобу, який став відомим тільки заради реклами, то запевняю Вас, що вже не одна пральна машина вишла з ладу від накипу і в неї додавали цього засобу стільки, що за ці кошти можна було купити нову. Рекламу усім відомого засобу можна розуміти з точністю навпаки і це не просто моя думка, а висновок спеціалістів, які ремонтують та обслуговують пральні машини. Ось наприклад які висновкі можна знайти на сайті http://www.u-mama.ru/  :
Реклама "Калгона" порождает много слухов. Одна из популярных версий - сговор производителей стиральных машин с производителями "Калгона". "Калгон" разрушает наши стиральные машины - и мы вынуждены покупать новые. Ведь мы уже не представляем свою жизнь без стирального агрегата. В этом случае в выигрыше и те, кто выпускает "Калгон", и те, кто делает стиральные машины. Само по себе такое предположение выглядит фантастично, но, как говорится, "сказка ложь, да в ней намек". А производителям урок - осторожнее с рекламой! Возможно те, кто, прикрываясь вашими брендами, продвигает свой товар, одновременно "задвигает" ваш...

     Якщо вам потрібен надійний захист від накипу, неприємного запаху, та бактерій, який використовують на сервісах, перейдіть в розділ "Засоби чищення". Однієї пачки такого засобу Вам вистачить на декілька років і Ви будите впевнені в тому, що ваша машина служитиме Вам довго під надійним захистом. 

 

Випадкові продукти

Сушильна машина AEG TN 95870 (тепловий насос)
Сушильна машина AEG TN 95870 (тепловий насос)
€180.00

Пральна машина Privileg 78716
Пральна машина Privileg 78716
€170.00

Пральна машина AEG L7.20FL
Пральна машина AEG L7.20FL
€260.00

Мікрохвильова піч Severin MW 9715
Мікрохвильова піч Severin MW 9715
€53.00

 Ви вперше в інтернет магазині? Ви не знаєте як зробити замовлення? Для цього потрібно зробити всього три кроки.

  • Перший - вибравши товар перейти в корзину та натиснути посилання оформити замовлення
  • Якщо Ви не зареєстровані - внести свою адресу, за якою буде доставлено товар, телефон, за яким ми з вами будемо зв'язуватись електронну пошут, якщо її нема вписуйте mael@net.ua
  • На другому кроці нічого не натискає тільки кнопку "Насупний" крок (при умові якщо покупку робите собі)
  • Кро третій - вибираєте способи оплати ("Готівкою" - якщо Ви з РІвного, "Інші способи оплати" - якщо Ви з іншого міста, та натисніть на кнопку "Наступний" крок
  • Тепер все готово. Просто перевірте ще рас свої дані та натисніть кнопку підтвердити замовлення
Як зробити замовлення
Закрити вкладку