Ваша корзина:
0 Товари
Вартість: €0.00

0 Товар
€0.00
Корисні поради Пральні машини Як перемогти накип?

Каталог товарів

Розділ завантажень

Реклама

Авторизація


               

Зараз на сайті

На даний момент 73 гостей на сайті

Останні повідомлення

Forum offline

Останні продані товари

hol_privileg_super_oko.jpg

 

Goon Каталог сайтов Анализ сайта

   Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

холодильник Side-by-Side, Samsung Холодильник з диспенсером
Холодильник з диспенсером Пральна машина AEG
холодильник Side-by-Side, Samsung Холодильник з диспенсером
Як перемогти накип?

    При правильному догляді за пральною машиною вона буде служити довго та стане надійним помічником. Що для цього потрібно? На сам перед робити профілактику від накипу та грибка, чистити фільтри при потребі та слідкувати за розеткою. Тепер про це та інше більш детально. 

     Вода з крана містить в собі солі, які прилипають до стінок машини, а особливо на тені та сальнику барабана. На справді через накип на тені не варто сильно перейматись. Заміна тена займає декілька хвилин і тен - запчастина не дорога, а от якщо від накипу затвердіє резина на сальнику - це займе набагато більше часу і таку роботу вдома ніхто не стане робити. Але від накипу можна позбавитись і не доводити машину до ремонту. Для цього існуть хімічні засоби.
    Ні в якому разі не раджу довіряти рекламі або використовувати засоби для цього не призначені. В інструкції деяких марок вказано, що для профілактики накипу можна використовувати лимонну кислоту. Після такої профілактики можна машину запросто розрізати навпіл, тому , що лимонна кислота вступає в реакцію з силуміновими запчастинами пральної машини. На такій запчастині тримається барабан. Уявіть собі, алюмінієвий сплав з'єднаний з нержавіючим барабаном, що буде в якості анода - алюміній. По цій причині стінки кріплення тоншають і барабан відвалюється на ходу на високих обертах. На сервісних центрах використовується спеціальний засіб, який замовляється разом з запчастинами. Головна особливість його в тому, що він нещадний до накипу, грибка та не вступає в реакцію з запчастинами пральної машини.
    Що стосується засобу, який став відомим тільки заради реклами, то запевняю Вас, що вже не одна пральна машина вишла з ладу від накипу і в неї додавали цього засобу стільки, що за ці кошти можна було купити нову. Рекламу усім відомого засобу можна розуміти з точністю навпаки і це не просто моя думка, а висновок спеціалістів, які ремонтують та обслуговують пральні машини. Ось наприклад які висновкі можна знайти на сайті http://www.u-mama.ru/  :
Реклама "Калгона" порождает много слухов. Одна из популярных версий - сговор производителей стиральных машин с производителями "Калгона". "Калгон" разрушает наши стиральные машины - и мы вынуждены покупать новые. Ведь мы уже не представляем свою жизнь без стирального агрегата. В этом случае в выигрыше и те, кто выпускает "Калгон", и те, кто делает стиральные машины. Само по себе такое предположение выглядит фантастично, но, как говорится, "сказка ложь, да в ней намек". А производителям урок - осторожнее с рекламой! Возможно те, кто, прикрываясь вашими брендами, продвигает свой товар, одновременно "задвигает" ваш...

     Якщо вам потрібен надійний захист від накипу, неприємного запаху, та бактерій, який використовують на сервісах, перейдіть в розділ "Засоби чищення". Однієї пачки такого засобу Вам вистачить на декілька років і Ви будите впевнені в тому, що ваша машина служитиме Вам довго під надійним захистом. 

 

Випадкові продукти

Пральна машина Privileg 57545
Пральна машина Privileg 57545
€150.00

Помилка: Failed to parse the Currency Converter XML document.
Пральна машина Bosch WFL 289Y
Пральна машина Bosch WFL 289Y
€100.00

Морозильна ларь liebherr GTS 2563-3
Морозильна ларь liebherr GTS 2563-3
€130.00

Помилка: Failed to parse the Currency Converter XML document.
Засіб від накипу Antikalk For Washing Machine
Засіб від накипу Antikalk For Washing Machine
€41.00

Ви вперше в інтернет магазині? Ви не знаєте як зробити замовлення?

  • Натисніть кнопку "купити" під товаром, який вам сподобався. Якщо кнопки "купити" нема, значить товару нема в наявності.
  • Натисніть на посилання "В корзину" зправа з самого верху сайта.
  • Під списком товарів в корзині є посилання "Оформити замовлення"
  • Якщо ви не робили в нас покупок клацніть чіпбокс "Вперше в нашому магазині? Будь ласка, введіть Вашу контактну інформацію" і заповніть форму реєстрації
  • Перейдіть на свою пошту та підтвердіть свою реєстрацію. Тепер ви можете оформити покупку. Це все безкоштовно. Ви платите тільки за товар.
Як зробити замовлення
Закрити вкладку