Ваша корзина:
0 Товари
Вартість: €0.00

0 Товар
€0.00
Корисні поради Пральні машини

Каталог товарів

Розділ завантажень

Реклама

Зарас на сайті

На даний момент 83 гостей на сайті

ВхідОстанні повідомлення

Forum offline

Останні продані товари

siemens_siwamat_xl540.jpg

 

Харьков Онлайн Яндекс цитирования Счетчик PR-CY.Rank Каталог сайтов Всего.RU Goon Каталог сайтов

   Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Пральні машини
Переклад технічних термінів, що використовуються на німецьких пральних машинах

Переклад термінів на німецтких пральних машинах    Пральні машини з Німеччини стали дуже популярними. Це закономірно, тому, що дешева пральна машина може за три роки вкритись іржою, тим часом машини таких брендів як Miele, AEG, Bosch чи Siemens Буде виглядати як нова, якщо за нею доглядати. Не будимо детально розглядати чому так відбувається, тому, що в цій статті ми хотіли б допомогти тим користувачам, які мають в користуванні пральну машину з німеччини але не вміють нею користуватись або не знають всіх термінів. Якщо ви не знаєте як перекласти слова на пральній машині, то ця інформація стане вам у пригоді. Нижче приведена таблиця слів, які використовуються  на німецьких пральних машинах.

 
Правила техніки безпеки при користуванні пральною машиною

Правила безпеки при користуванні пральною машиноюПеред включенням пральної машини.

- Прочитайте інструкцію з експлуатації та установки і всі інші інформаційні брошури , що додаються до пральної машини , і чиніть у відповідності з наведеними в них вказівками .
- Залиште документацію в надійному місці на випадок, якщо вона пізніше знадобиться .
- Картонну упаковку, плівку та частини упаковки тримайте подалі від дітей.

 

Небезпека електричного удару.

- Не користуйтесь пральною машиною якщо вона не заземлена.
- Виймайте вилку тільки за корпус , ніколи не тягніть за мережний шнур!
- Ніколи не вставляйте і не виймайте вилку мокрими руками.

 

 
Догляд та чистка пральної машини

Догляд та чистка


Перш ніж приступати до якихось операцій з чищення або догляду, ВІДКЛЮЧІТЬ прилад від електричної мережі.

СтиралкаНа малюнках показано два варіанти для різних моделей. Всі моделі неможливо показати, оскільки для такої статті доведеться зробити окремий сайт. Якщо ви не знаєте де у вашій машині розташований фільтр або як його відкрити, або як дістати дозатор - ви можете скористатися розділом контакти і задати питання для наших фахівців і ми з задоволення вам відповімо.


Видалення накипу

Використовувана нами вода зазвичай містить солі кальцію. Тому рекомендується періодично використовувати в машині порошок для видалення накипу. Виконуйте таку операцію не під час прання та відповідно до вказівок виробника засобу видалення накипу. Це допоможе запобігти утворенню вапняних відкладень і освіжити пральну машину.

 Після кожного прання

Залишайте дверцята відкритими на деякий час. Це допоможе запобігти утворенню грибка і затхлого запаху всередині пральної машини. Якщо дверцята після прання залишається відкритою, це сприяє також збільшенню терміну служби прокладки дверцят.Профілактичне прання

 

Виконання прання з низькою температурою може призвести до скупчення залишків всередині барабана. Ми рекомендуємо регулярно виконувати так зване профілактичне прання.
При виконанні профілактичної прання:
• У барабані не повинно бути білизни.
• Виберіть програму прання бавовни з найбільш високою температурою.
• Використовуйте засіб для видалення накипу, який можна придбати на нашому сайті. Не в якому разі не використовуйте лимонну, оцтову або іншу кислоту щоб не пошкодити деталі барабана.
• Замість засобу від накипу можна використати 100-200 грамів відбілювача щоб просто освіжити пральну машину. Детально ми вже розповідали про таку чистку.

 


 
Як правильно встановити та підключити пральну машину?

Підключення пральної машини

Підключення повинен робити працівник сервісної служби, якщо ж ви хочете зробити це своїми руками, то ця стаття саме для вас.

Розміщення пральної машини

Як підключити пральну машину      Пральна машина повинна встановлюватись на твердій і рівній підлозі. Це потрібно для того, щоб на віджимі пральна машина не вібрувала. Сучасні пральні машини віджимають на високих обертах велику кількість білизни і для того, щоб не було вібрації їм потрібна тверда поверхня. Таж варто було б зауважити, що для пральної машини потрібна циркуляція повітря, через те при встановленні зверніть увагу чи не заважають циркуляції повітря коврики та пледи. Не ставте пральну машину в притул до стіни.

  • Перед встановленням пральної машини на підлогу виложеною дрібною плиткою, обов'язково підстеліть резиновий коврик.
  • Ніколи не намагайтесь вирівняти рівень пральної машини підкладанням під неї дерева, картона чи інших матеріалів. В пральній машині для цього передбачені регулювальні ножки, якими можна вирівняти рівень.
  • Якщо немає можливості не ставити пральну машину поряд з газовою чи електричною плитою, то між ними варто помістити теплоізоляційну пластину (розміром 85х57 см.) з фольгованним покриттям зі сторони газової плити.
  • Пральну машину не слід встановлювати в приміщенні, де температура опускається нижче нуля.
  • Неможна перегинати зливний шланг, а також неможна приэднувати на злив шланг, що не призначений для автоматичних пральних машин.
 
Можливі несправності пральних машин

Що робити якщо не працює пральна машина?

Самостійний ремонт     Якщо у вас не працює пральна машина - ви можете спробувати усунути несправність самостійно. Якщо ви не змогли усунути несправність - зверніться в сервісний центр. Наші пральні машини обслуговує сервісний центр "Спецсервіс". Перед викликом спеціаліста підготовте дані, щоб полегшити діагностику несправності.

Увага! Не намагайтесь ремонтувати пральну машину самостійно. Існує небезпека враження електротоком. Ремонт пральних машин може виконувати тільки спеціаліст сервісного центру.

 

Можливі несправності та методи їх усунення.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3

Випадкові продукти

Холодильник Siemens KG39FP00
Холодильник Siemens KG39FP00
€230.00

Сушильна машина Bosch Maxx6
Сушильна машина Bosch Maxx6
€140.00

Пральна машина Privileg SoftWoll 2250
Пральна машина Privileg SoftWoll 2250
€130.00

Морозильна камера Liebherr No-Frost invertor
Морозильна камера Liebherr No-Frost invertor
€200.00

 Ви вперше в інтернет магазині? Ви не знаєте як зробити замовлення? Для цього потрібно зробити всього три кроки.

  • Перший - вибравши товар перейти в корзину та натиснути посилання оформити замовлення
  • Якщо Ви не зареєстровані - внести свою адресу, за якою буде доставлено товар, телефон, за яким ми з вами будемо зв'язуватись електронну пошут, якщо її нема вписуйте mael@net.ua
  • На другому кроці нічого не натискає тільки кнопку "Насупний" крок (при умові якщо покупку робите собі)
  • Кро третій - вибираєте способи оплати ("Готівкою" - якщо Ви з РІвного, "Інші способи оплати" - якщо Ви з іншого міста, та натисніть на кнопку "Наступний" крок
  • Тепер все готово. Просто перевірте ще рас свої дані та натисніть кнопку підтвердити замовлення
Як зробити замовлення
Закрити вкладку