Ваша корзина:
0 Товари
Вартість: €0.00

0 Товар
€0.00
Корисні поради Мікрохвильові печі Як продовжити термін служби МКХ печі?

Каталог товарів

Розділ завантажень

Реклама

Авторизація


               

Зараз на сайті

На даний момент 35 гостей на сайті

Останні повідомлення

Forum offline

Останні продані товари

mkhp_sharp1.jpg

 

Goon Каталог сайтов Анализ сайта

   Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

холодильник Side-by-Side, Samsung Холодильник з диспенсером
Холодильник з диспенсером Пральна машина AEG
холодильник Side-by-Side, Samsung Холодильник з диспенсером
Як продовжити термін служби МКХ печі?
     Всі ми звикли користуватись електроприладами на кухні. Таким приладом, як мікрохвильова піч ми користуємось щодня по декілька разів на день, але що ми знаємо про особливості її роботи - майже нічого. Нагрів відбувається за рахунок випромінення високої частоти, яке спрямоване в камеру печі. Існує міф, що не можна ставити чашку з металевою ложкою - це не так. Головне, щоб сама чашка була не металева і вага продукту, який потрібно нагріти, була не менша як 150 грамів, інакше енергії магнетрона не буде куди діватись і він буде перегріватися та вийде з ладу раніше чим повинен. Метал в МКХ печі просто відбиває випромінення магнетрона і якщо поставити продукт в металевому посуді, то це все одно, що пічка пуста і знову ж таки така ситуація призведе до перегріву магнетрона. Що ж робити, коли потрібно нагріти один бутерброд? Відповідь проста - поставте в куточку печі стакан з водою. Достатньо налити дві третіх стакана води і вся зайва енергія буде поглинатися цією водою. 
     Одна з найчастіших поломок - виходить з ладу пластинка із слюди. Це відбувається через те, що після нагріву продуктів дверцята пічки відразу закривають. Тепер уявіть собі, повітря в пічці гаряче і вологе, а стінки холодні і відповідно волога конденсується на стінках. З часом збирається чи малий шар з жиром, який є також на перегородці із слюди. Цей шар стає на шляху ВЧ променям, які створюють на ньому сильні іскри. В такому випадку при включенні мікрохвильовки в камері починає стріляти. Отже після нагріву залишайте дверцята мікрохвильової печі відкритими.
     В майстерні "Спецсервіс" ремонт МКХ печі виконують, при можливості, відразу за лічені хвилини.
 

Випадкові продукти

Холодильник Liebherr KSD 3542
Холодильник Liebherr KSD 3542
€150.00

Пральна машина AEG 41050
Пральна машина AEG 41050
€120.00

Морозильник Bomann GS155
Морозильник Bomann GS155
€103.00

Електро плита Constructa
Електро плита Constructa
€130.00

Ви вперше в інтернет магазині? Ви не знаєте як зробити замовлення?

  • Натисніть кнопку "купити" під товаром, який вам сподобався. Якщо кнопки "купити" нема, значить товару нема в наявності.
  • Натисніть на посилання "В корзину" зправа з самого верху сайта.
  • Під списком товарів в корзині є посилання "Оформити замовлення"
  • Якщо ви не робили в нас покупок клацніть чіпбокс "Вперше в нашому магазині? Будь ласка, введіть Вашу контактну інформацію" і заповніть форму реєстрації
  • Перейдіть на свою пошту та підтвердіть свою реєстрацію. Тепер ви можете оформити покупку. Це все безкоштовно. Ви платите тільки за товар.
Як зробити замовлення
Закрити вкладку