Ваша корзина:
0 Товари
Вартість: €0.00

0 Товар
€0.00
Корисні поради Холодильники Що таке система No Frost?

Каталог товарів

Розділ завантажень

Реклама

Зарас на сайті

На даний момент 80 гостей на сайті

ВхідОстанні повідомлення

Forum offline

Останні продані товари

elecrolux_insight_ew14921w.jpg

 

Харьков Онлайн Яндекс цитирования Счетчик PR-CY.Rank Каталог сайтов Всего.RU Goon Каталог сайтов

   Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Що таке система No Frost?

   Коли говорять про холодильники, то застосовують такі терміни, як "No Fros" або "Крапельний", а ще кажуть суха або мокра заморозка. Це все є тип заморозки або тип охолодження в холодильниках або морозильних камерах. Що це таке і як визначитись що краще? Про це та інше в цій статті.

   "No Frost" в перекладі з англійської мови значить "Без інія". В таких системах охолодження випарник (радіатор охолодження) стоїть в камері ізольований і охолодження в камеру від випарника постачається з допомогою примусової вентиляції, яку здійснює куллер.

система No Frost

 

   Принцип роботи системи No Frost полягає в тому, що випарник, на якому охолоджується повітря, знаходиться в окремому ізольованому корпусі. Так як випарник має температуру набагато нижчу ніж повітря і продукти, на йому осідає іній. Для того, щоб випарник не забився інієм повністю, періодично (період може складати від 8-ми до 24-ти годин) вмикається тен, що розташований безпосередньо біля випарника, і за короткий час нагріває його і конденсована вода стікає по дренажній системі на кювету, що зазвичай знаходиться на компресорі. Під відтайки температура в камері може піднятись на два три градуси. Це залежить від кількості і маси продуктів, що зберігаються в холодильній чи морозильній камері. Після процесу відтайки вмикається компресор, вентилятор і холодильник продовжує підтримувати задану температуру. Вже через лічені хвилини компресор нагрівається і конденсована вода, що в кюветі над компресором починає швидко випаровуватись.

    Така система охолодження має ряд переваг:

 1. Свіжі продукти швидко охолоджуються і довго зберігаються
 2. Холодне повітря подається безпосередньо на кожну поличку навіть на полички на дверцятах
 3. Не намерзає іній на задній стінці та нема потреби часто розморожувати
 4. Випарник знаходься ізольований від камери в окремому корпусі відповідно користувач ненароком не зможе пошкодити трубки випарника

   Ще одна з переваг це те, що у випадку коли потрібно поміняти капілярну трубку - в системі No Frost це зробити не складно, а в системі мокрої заморозки замінити капілярку інколи просто не можливо. Та є в системи No Frost свої й недоліки:

 1. Всі продукти повинні зберігатись в поліетиленових пакетах, інакше повітря висушить їх (якщо це можна вважати за недолік)
 2. Якщо є перебої з електропостачанням - таймер відтаки може обнулятись (не у всіх ноуфростах) і таким чином на випарнику може назбирається стільки інію, що повітря від парника не буде постачатись і температура в камері буде підніматись, а компресор при цьому буде робити не вимикаючись. Що робити в такому випадку я розповім в наступних моїх статтях.
 3. Не кожен майстер по холодильниках знає принцип роботи "ноуфроста", не те щоб вміти його ремонтувати

То ж, якщо ви живете в місцевості, де нема перебоїв з електропостачанням, якщо у вашому місті є сервісний центр, де можуть відремонтувати холодильник системи No Frost та зберігати продукти в поліетиленових мішечках для вас не складає проблем - у вас нема причин боятись "ноуфроста".

 

------------------

Теги

Холодильники No Frost, що таке система No Frost, что такое система No Frost, як правильно вибрати холодильник, как правильно выбрать холодильник.

 

 

 

 

Випадкові продукти

Телевізор AEG CTV 4848 (19')
Телевізор AEG CTV 4848 (19')
€53.00

Сушильна машина AEG T59840 (тепловий насос)
Сушильна машина AEG T59840 (тепловий насос)
€200.00

Сушилка Siemens TXL 1400
Сушилка Siemens TXL 1400
€100.00

Морозильна камера Privileg No-Frost
Морозильна камера Privileg No-Frost
€180.00

 Ви вперше в інтернет магазині? Ви не знаєте як зробити замовлення? Для цього потрібно зробити всього три кроки.

 • Перший - вибравши товар перейти в корзину та натиснути посилання оформити замовлення
 • Якщо Ви не зареєстровані - внести свою адресу, за якою буде доставлено товар, телефон, за яким ми з вами будемо зв'язуватись електронну пошут, якщо її нема вписуйте mael@net.ua
 • На другому кроці нічого не натискає тільки кнопку "Насупний" крок (при умові якщо покупку робите собі)
 • Кро третій - вибираєте способи оплати ("Готівкою" - якщо Ви з РІвного, "Інші способи оплати" - якщо Ви з іншого міста, та натисніть на кнопку "Наступний" крок
 • Тепер все готово. Просто перевірте ще рас свої дані та натисніть кнопку підтвердити замовлення
Як зробити замовлення
Закрити вкладку