Ваша корзина:
0 Товари
Вартість: €0.00

0 Товар
€0.00
Корисні поради Холодильники Що таке система No Frost?

Каталог товарів

Розділ завантажень

Реклама

Авторизація


               

Зараз на сайті

На даний момент 38 гостей на сайті

Останні повідомлення

Forum offline

Останні продані товари

moykasiemens.jpg

 

Goon Каталог сайтов Анализ сайта

   Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

холодильник Side-by-Side, Samsung Холодильник з диспенсером
Холодильник з диспенсером Пральна машина AEG
холодильник Side-by-Side, Samsung Холодильник з диспенсером
Що таке система No Frost?

   Коли говорять про холодильники, то застосовують такі терміни, як "No Fros" або "Крапельний", а ще кажуть суха або мокра заморозка. Це все є тип заморозки або тип охолодження в холодильниках або морозильних камерах. Що це таке і як визначитись що краще? Про це та інше в цій статті.

   "No Frost" в перекладі з англійської мови значить "Без інія". В таких системах охолодження випарник (радіатор охолодження) стоїть в камері ізольований і охолодження в камеру від випарника постачається з допомогою примусової вентиляції, яку здійснює куллер.

система No Frost

 

   Принцип роботи системи No Frost полягає в тому, що випарник, на якому охолоджується повітря, знаходиться в окремому ізольованому корпусі. Так як випарник має температуру набагато нижчу ніж повітря і продукти, на йому осідає іній. Для того, щоб випарник не забився інієм повністю, періодично (період може складати від 8-ми до 24-ти годин) вмикається тен, що розташований безпосередньо біля випарника, і за короткий час нагріває його і конденсована вода стікає по дренажній системі на кювету, що зазвичай знаходиться на компресорі. Під відтайки температура в камері може піднятись на два три градуси. Це залежить від кількості і маси продуктів, що зберігаються в холодильній чи морозильній камері. Після процесу відтайки вмикається компресор, вентилятор і холодильник продовжує підтримувати задану температуру. Вже через лічені хвилини компресор нагрівається і конденсована вода, що в кюветі над компресором починає швидко випаровуватись.

    Така система охолодження має ряд переваг:

 1. Свіжі продукти швидко охолоджуються і довго зберігаються
 2. Холодне повітря подається безпосередньо на кожну поличку навіть на полички на дверцятах
 3. Не намерзає іній на задній стінці та нема потреби часто розморожувати
 4. Випарник знаходься ізольований від камери в окремому корпусі відповідно користувач ненароком не зможе пошкодити трубки випарника

   Ще одна з переваг це те, що у випадку коли потрібно поміняти капілярну трубку - в системі No Frost це зробити не складно, а в системі мокрої заморозки замінити капілярку інколи просто не можливо. Та є в системи No Frost свої й недоліки:

 1. Всі продукти повинні зберігатись в поліетиленових пакетах, інакше повітря висушить їх (якщо це можна вважати за недолік)
 2. Якщо є перебої з електропостачанням - таймер відтаки може обнулятись (не у всіх ноуфростах) і таким чином на випарнику може назбирається стільки інію, що повітря від парника не буде постачатись і температура в камері буде підніматись, а компресор при цьому буде робити не вимикаючись. Що робити в такому випадку я розповім в наступних моїх статтях.
 3. Не кожен майстер по холодильниках знає принцип роботи "ноуфроста", не те щоб вміти його ремонтувати

То ж, якщо ви живете в місцевості, де нема перебоїв з електропостачанням, якщо у вашому місті є сервісний центр, де можуть відремонтувати холодильник системи No Frost та зберігати продукти в поліетиленових мішечках для вас не складає проблем - у вас нема причин боятись "ноуфроста".

 

------------------

Теги

Холодильники No Frost, що таке система No Frost, что такое система No Frost, як правильно вибрати холодильник, как правильно выбрать холодильник.

 

 

 

 

Випадкові продукти

Помилка: Failed to parse the Currency Converter XML document.
Холодильник двокамерний Bosch
Холодильник двокамерний Bosch
€200.00

Помилка: Failed to parse the Currency Converter XML document.
Пральна машина AEG Champions Line
Пральна машина AEG Champions Line
€130.00

Пральна машина AEG 6480
Пральна машина AEG 6480
€130.00

Мікохвильова піч Clatronic
Мікохвильова піч Clatronic
€45.00

Ви вперше в інтернет магазині? Ви не знаєте як зробити замовлення?

 • Натисніть кнопку "купити" під товаром, який вам сподобався. Якщо кнопки "купити" нема, значить товару нема в наявності.
 • Натисніть на посилання "В корзину" зправа з самого верху сайта.
 • Під списком товарів в корзині є посилання "Оформити замовлення"
 • Якщо ви не робили в нас покупок клацніть чіпбокс "Вперше в нашому магазині? Будь ласка, введіть Вашу контактну інформацію" і заповніть форму реєстрації
 • Перейдіть на свою пошту та підтвердіть свою реєстрацію. Тепер ви можете оформити покупку. Це все безкоштовно. Ви платите тільки за товар.
Як зробити замовлення
Закрити вкладку