Ваша корзина:
0 Товари
Вартість: €0.00

0 Товар
€0.00
Корисні поради Холодильники Як правильно вибрати холодильник?

Каталог товарів

Розділ завантажень

Реклама

Зарас на сайті

На даний момент 33 гостей на сайті

ВхідОстанні повідомлення

Forum offline

Останні продані товари

pralka_aeg_74800.jpg

 

Харьков Онлайн Яндекс цитирования Счетчик PR-CY.Rank Каталог сайтов Всего.RU Goon Каталог сайтов

   Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Як правильно вибрати холодильник?

Щоб правильно вибрати холодильник необхідно знати які бувають холодильники, які бувають типи заморозки та інші відмінності. Саме про ці відмінності, про особливості холодильників ми для вас розповімо в цій статті. На що слід звернути увагу?

 1. Простір, який відведений під холодильник.
 2. Влаштований чи окремостоячий?
 3. Тип корпусу.
 4. Функції холодильника.
 5. Система розморожування.
 6. Тип управління.
 7. Зовнішнє покриття.
 8. Тип мотору.

Простір, який відведений під холодильник.

Вибір холодильника як і іншої холодильної техніки потрібно розпочати з вибору місця де він буде стояти. Заміряйте простір, який відведений на холодильник, при цьому слід пам'ятати, що не всі холодильники дозволяється ставити в притул до стіни чи влаштовувати в нішу. Про умови в яких може працювати холодильник дізнайтесь з інструкції або у продавця. Головне знати який простір для його розрахований.

Не маловажно заміряти розміри дверних пройомів, через які буде заноситись холодильник. При купівлі холодильника типу Side-by-Side варто знати, що двері в них легко знімаються для транспортування.

Тип корпусу.

Щоб визначитись з типом корпусу необхідно знати, що холодильники бувають однокамерні, двокамерні, трикамерні та чотирикамерні. Деякі моделі можуть мати більше чотирьох камер. В двокамерних холодильниках морозильна камера може бути розміщена зверху, знизу та збоку (Side-by-Side). В трьох камерних холодильниках третьою камерою є окрема для фруктів або овочів. Таку камеру ще називають зоною свіжості або нульова камера. Ця камера сама менша та відокремлена для того, щоб запахи з холодильника не потрапляли в цю камеру та щоб запах з цієї камери не потрапляв в холодильник. Виставивши нуль градусів в цій камері молочні продукти будуть зберігатись максимально довго. Чотири камери використовуються в холодильника типу Side-by-Side (бік до боку). Що ж стосується холодильників Side-by-Side, то вони можуть мати в собі льодогенератор, диспенсер для води та льоду та винну полицю (бар).

 

Функції холодильника.

Сучасні холодильники, що мають можливість підключення до мережі Інтернет можуть самі замовляти продукти з інтернет-магазинів але зупинятись на таких функціях не варто. В цій статті ми розкажемо про основні функції холодильників. Виробники намагаючись зробити холодильник максимально комфортним облаштовують його різноманітними функціями, серед них функція розморозки, функція обдуву, функція супер заморозки та супер охолодження, функція вікенд, льодогенератор, диспенсер для води, фільтрація повітря та багато інших. Всі ці функції в холодильниках існують для комфортного користування.

 

Система розморожування.

Великої популярності набула сучасна систематипу NoFrost(без інію). Про цей тип на нашому сайті є окрема стаття, тому не будемо повторюватись, лише коротко відзначимо її переваги - це відсутність інію, льоду та відсутність необхідності розморожувати. Продукти в такому холодильнику швидко охолоджуються та добре зберігаються за рахунок циркуляції повітря. Але мінуси такої заморозки в тому, що вона потребує безперебійної подачі електроенергії. Якщо у вас періодичновимикають електропостачання, або ж напруга в мережі не стабільна, то вам такий холодильник не підходить. Хоча при не стабільності напруги її можна вирівняти спеціальними автотрансформаторами.

Самий поширений тип розморожування - крапельний. Такий тип заморозки відрізняється своєю стійкістю до відключення електропостачання або ж до коливань напруги в електромережі. Простота конструкції такого холодильника робить його надійнішим за холодильник з системою NoFrost. Якщо в холодильнику з крапельною системою заморозки влаштований кулер, то по якості охолодження і збереженню продуктів вона не поступатиметься холодильнику з системою NoFrost.Свою назву «Крапельний» ця система дістала через те, що на задній стінці такого холодильника можна побачити краплі води. Під час роботи мотору задня стінка охолоджується і на ній з'являється іній, а коли вимикається мотор – іній розмерзається і стікають краплі.

В комбінованих холодильниках в яких морозильна камера NoFrost, то холодильник в такій камері може бути системи Multi Air Flow (багато потоків повітря). Це значить, що охолодження в такому холодильнику відбувається за рахунок подачі повітря з морозильної камери. Це конструктивно спрощує холодильник тому, що випарник в холодильній камері не використовується, а температура підтримується за рахунок контролю повітря, що потрапляє з морозильної камери.

Є інші системи розморожування але вони рідко трапляються.

Тип управління.

По типу управління холодильники бувають електромеханічні та електронні. Електромеханічні холодильники управляються термостатом. В таких холодильниках нема можливості точно виставити температуру і шкала ручки термостата проградуірована в відносних цифрах, а в інструкції просто вказано діапазон температури, що регулюється термостатом. Такі холодильники мають перевагу над електронними в своїй простоті і надійності. Електронні холодильники дозволяють точно підтримувати температуру в камері. В таких холодильниках можна встановити необхідну температуру з точністю до одного градуса та на табло побачити реальну температуру. Сучасні холодильники з електронним управлінням вміють подавати холодний потік повітря саме туди, де щойно положили теплі продукти.

Внутрішній дизайн.

Коли ви визначились з типом заморозки зверніть увагу на внутрішні дизайн та покриття холодильника. Кількість полиць в камері та полички в дверях. Пластмасса в деяких холодильниках може мати неприємний запах. Такий запах ніколи не вивітриться. Є пластмасса, що містить в собі іони срібла. Таке покриття називається антибактеріальним та в камерах таких холодильників зазвичай є відповідна наклейка. Освітлення в холодильниках буває різним. Для освітлення камери може використовуватись звичайна лампа розжарювання, лампа денного світла або ж LED діоди. Якщо камера холодильника освітлюється звичайною лампою розжарювання, то це освітлення матиме теплий відтінок, а продукти, що стоять безпосередньо біля лампочки можуть створювати тінь на інші місця в холодильнику, освітлення виконане на лампі денного світла краще розсіюється та має більш природний спектр, а освітлення LED– має найбільший спектр та саме економне а самі LED діоди мають такий термін служби, що взагалі не варто турбуватись про їх заміну.

Зовнішнє покриття.

Саме поширене покриття - це фарба та буває покриття плівка під нержавіючу сталь, скло, дзеркало та нержавіюча таль. Покриття з нержавіючої сталі, скла та дзеркала потребує особливого догляду. На таких поверхнях лишаються сліди від пальців рук. Видалити такі сліди можна якісним засобом для миття вікон, скла та ганчіркою з мікрофібри. Краса потребує жертв але така поверхня гарно виглядає.

Тип мотору.

Холодильники ще відрізняються типами мотора. Бувають холодильники на звичайних моторах та на інверторних моторах. Звичайний мотор працю на напрузі 220 вольт 50 Герц, має постійні і стабільні оберти. Інверторний мотор працює на напрузі 110 Вольт 100-150 Герц. Для цього не потрібно вмикати холодильник до трьохфазної мережі 380 Вольт. В холодильнику вмонтований інвертор, який перетворює напругу мережі 220 вольт 50 Герц на три фази по 100-150 Герц. Інверторні холодильники мають ряд переваг перед звичайними. Мотор такого холодильника має плавний запуск двигуна. При включенні такий двигун плавно набирає оберти, за рахунок чого такий запуск мотора відбувається дуже тихо. Інверторний мотор має два режими роботи – звичайний та економний, тобто електронний модуль регулює оберти двигуна. При включенні холодильника на інверторі електронний модуль вмикає мотора на потужність, а коли холодильник ввійде в режим – мотор стає працювати на половину потужності, за рахунок чого зайва потужність не використовується. Також такий мотор має більший термін служби, ніж мотор звичайний.

 

Ото ж знаючи які бувають системи заморозки, типи корпусів, внутрішнє та зовнішнє покриття та інше вам буде легко визначитись з вибором холодильника, та не прийдеться робити повернення. Бажаємо приємних покупок.

 

Випадкові продукти

Холодильник EBD KG33
Холодильник EBD KG33
€140.00

Пральна машина Miele W908
Пральна машина Miele W908
€2,950.00
€2,850.00
Ви економите: €100.00

Пральна машина Daewoo Electronics DWD-UD1213
Пральна машина Daewoo Electronics DWD-UD1213
€300.00

Прална машина AEG 76730
Прална машина AEG 76730
€120.00

 Ви вперше в інтернет магазині? Ви не знаєте як зробити замовлення? Для цього потрібно зробити всього три кроки.

 • Перший - вибравши товар перейти в корзину та натиснути посилання оформити замовлення
 • Якщо Ви не зареєстровані - внести свою адресу, за якою буде доставлено товар, телефон, за яким ми з вами будемо зв'язуватись електронну пошут, якщо її нема вписуйте mael@net.ua
 • На другому кроці нічого не натискає тільки кнопку "Насупний" крок (при умові якщо покупку робите собі)
 • Кро третій - вибираєте способи оплати ("Готівкою" - якщо Ви з РІвного, "Інші способи оплати" - якщо Ви з іншого міста, та натисніть на кнопку "Наступний" крок
 • Тепер все готово. Просто перевірте ще рас свої дані та натисніть кнопку підтвердити замовлення
Як зробити замовлення
Закрити вкладку